Späť do kalkulátora

Čo to sú záclony s olovkom?

Ak si dokážeme predstaviť, že na záclony máme po celej spodnej časti olovenou šnúru, musí nás zákonite napadnúť, že pri výrobe musel výrobca už dopredu vybrať výšku a na tú zospodu olůvko našité. Teda ak by sme mali zvislé pruhy na záclony, na balíku by boli vodorovne s jeho výškou a pri vymotávání balíka by sme dostávali po určitej dobe (raportu - opakovanie vzoru) ďalšie a ďalšie zvislé pruhy navzájom rovnobežné. (Jedna strana balíku je vlastne celá z olůvek). Teda vlastne by sme odmotával už danú výšku a vymotávali by sme si toľko šírky, koľko potrebujeme. Záclony s olůvko sa vyrábajú vo výškach 150, 180, 260 a 300 štandardne a výnimočne v šírkach 330, 360 a 400. Vždy nakupujete najbližšie vyššiu výšku a tú od zhora (od strany bez olůvko) skracujete.

 záclony s olůvkem

 

Čo vlastne ponúkame?

Máme skúsenosť, že ak naše krajčírky nekriminalizovali a využili sme služieb iných firiem a dodávateľov, nebola kvalita šitia porovnateľná s tým, čo považujeme za štandard a mnohokrát muselo dôjsť k prešitia. Tu teda ponúkame nielen šitie a služby našich zamestnancov (Styltex), ale zároveň aj službu objednaní cez internet, ktorá je natoľko ojedinelá, že už o tento portál prejavila záujem nemecká spoločnosť August Büenger BOB (tretí najväčší výrobca rašiace pások a olůvek do záclon na svete ).

Ak si tu objednáte šitie záclony, pošleme Vám vzorku záclony a zálohovú faktúru, po schválení materiálu (uhradení faktúry) záclonu ušijeme a pošleme na Vašu adresu.

Ušetríte čas aj peniaze!

Varianty šitie

Ponúkame tu tri druhy zavesenie dekoráciám

  • ZÁCLONY S RAŠIACÍ PÁSKOU - záclona je opatrená rašiace páskou, ktorú si môžete vyberať v ponuke kalkulátora
  • ZÁCLONY S NARÁŽADLOVÝMI KRÚŽKY - záclona je opatrená nažehlovacím vlizelínem a do nich vsadenými narážadlovým krúžky. V kalkulátora možno voliť nielen dizajn narážacích krúžkov, ale aj ich priemer.
  • ZÁCLONY S PŮTKY - ďalší z často používaných spôsobov zavesenie záclon za použitia látkových pútok.
©1994-2021 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem