Späť do kalkulátora

Systém Blueline sa vyznačuje pevnejší koľajnicou vďaka jeho profilovania, v mechanizme sú použité kvalitné plastové komponenty. Ponúka tiež širšie možnosti využitia spôsobov vykonania a ovládanie.

Systémy vyrábame presne na objednanú mieru. Používame kovové distance. Ovládací mechanizmus je vybavený prevodovkou. Textilné lamely šírky 127 a 89 mm, výber farieb podľa aktuálnych vzorníkov. Dodávame aj plastové lamely 89 mm. U systému Blueline je možné vyrobiť všetky typy ovládania vrátane šikminy. Ďalej tiež možno na želanie mechanizmus osadiť jazdci s výmenným háčikmi, ktoré je možné pri ulomenie opraviť na mieste.ola súčasťou vertikálne žalúzie).

Rozmery profilu vertikálne žalúzie Blueline:

profil vertikální žaluzie blueline

V prípade montáže blízko vetráčiky, nezabúdajte, že vertikálne žalúzie má tiež stropné konzolku, ktorá profil o nejaký ten mm posunie ktorej.

 

Stenové konzolky vertikálne žalúzie Blueline:

 stěnové konzolky vertikální žaluzie

Ak potrebujete väčší odstup (väčšie stenové konzolky), je potrebné sa dohodnúť telefonicky, alebo emailom.

 

Jazdci vertikálne žalúzie Blueline:

 jezdci pro vertikální žaluzii

Toto je pre Vás len ako zaujímavosť, keď objednáte plastové lamely, bude automaticky profil osadený jazdcom pre plasty. Je dobré to vedieť, pre prípad, keby ste si chceli len zmeniť už staré lamely látkovej za nové plastové.

Klasifikácia látok screen

Látky screen sa vyrába v rôznych hustotách tkanie. V závislosti na kombinácii týchto faktorov dokážu zadržať až 92% slnečného tepelného žiarenia a ušetriť až 40% nákladov na klimatizáciu. Veľkou výhodou vertikálne žalúzie sa Scren je, že podľa hustoty tkania umožňuje väčšiu čí menšie priehľad von a zachováva kontakt s okolitým svetom.

Čo je to vlastne Screen:

  • Laicky: na dotyk takmer plastová látka, ktorá má štruktúru zmenšeného prúteného koša, ktorá je pohľadom cez okno akoby dierovaná. Farebne obyčajná až fádny, dalo by sa však povedať aj moderné a decentné.
  • Odborne: jedná sa o látky, ktoré sa vyrábajú v rôznych hustotách tkanie, čím ovplyvňujú priepustnosť slnečného tepelného žiarenia, ktoré dokážu v niektorých prípadoch zadržať až 92%. Tým vzniká logiskáý úspora v oblasti využívania vzduchotechniky a klimatizácie. Ďalšou výhodou je štruktúra látky, ktorá vďaka svojmu "dierovanie" umožňuje kontakt s vonkajším okolím.

Technické parametre látok Screen:

  • Zloženie: 88% PVC 12% polyester
  • Gramáž:  354 g/m2
  • Stálofarebnosť: 7
  • Šírka látky: 240 cm
©1994-2021 Styltex internetový obchodní dům s bytovým textilem